Ułatwienia dostępu

MISTRZOSTWA LZS POWIATU KARKONOSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM Jeżów Sudecki 24.02.2024 r.

      W sobotę 24 lutego w Jeżowie Sudeckim odbył się powiatowy turniej LZS w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięła grupa naszych uczniów odnosząc szereg sukcesów w różnych kategoriach :

I miejsce - Joanna Pisarska, Nikodem Skrzypczak

II miejsce - Oliwia Tołodziecka, Emilia Serwińska, Jędrzej Kuś

III miejsce - Julia Markowska

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców z klas VII - VIII. Janowice Wielkie, 02.02.2024 rok

    W piątek 2 lutego w Janowicach Wielkich odbył sie powiatowy turniej siatkówki chłopców z klas VII - VIII. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, ktore grały ze sobą systemem kazdy z każdym. Nasi chłopcy po zacietych meczach odnieśli duży sukces zajmując II miejsce.W kolejnych meczach nasza drużyna pokonała zespoły z : Janowic Wielkich (2:0), Kowar (2:0), Podgórzyna (2:0) oraz Łomnicy (2:0) i przegrała tylko z drużyną z Karpacza (0:2).

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt z klas VII - VIII.Janowice Wielkie, 01.02.2024 rok

       W czwartek 1 lutego w Janowicach Wielkich odbył się powiatowy turniej siatkówki dziewcząt z klas VII - VIII. W zawodach tych udział wzięło osiem zespołów. Nasza druzyna po trudnych meczach zajęła dobre czwarte miejsce przegrywając w meczu o trzecie miejsce z drużyną z Janowic Wielkich.

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym klas VI - VIII. Jeżów Sudecki, 15.12.2023 rok.

       W piątek 15 grudnia w Jeżowie Sudeckim odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej i drużynowej klas VII - VIII. W zawodach udział wzięło sześć drużyn dziewcząt oraz siedem drużyn chłopców. Najpierw przeprowadzono turniej indywidualny, w którym Joanna Pisarska zajęła I miejsce, Szymon Torończak zajął II miejsce, a Stanisław Słabicki III miejsce. Następnie odbył się turniej drużynowy, w którym zespoły rywalizowały w grupach. Nasi uczniowie ponownie odnieśli sukcesy zajmując w klasyfikacji końcowej I miejsce wśród dziewcząt (J. Pisarska, H,Karmelita, N. Zawadzka) oraz II miejsce wśród chłopców ( Sz. Torończak, S. Słabicki).o

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym klas IV - VI. Jeżów Sudecki, 14.12.2023 rok.

       W czwartek 14 grudnia w Jeżowie Sudeckim odbył powiatowy turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej oraz drużynowej. W tych dwóch zawodach udział wzięło sześć drużyn. Najpierw odbył się turniej indywidualny, w którym : w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natasza Żegota, III miejsce Oliwia Tołodziecka, a w kategorii chłopców II miejsce zajął Jędrzej Kuś. Następnie odbył się turniej drużynowy w którym zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Podobnie, jak w turnieju drużynowym i tu nasi uczniowie odnieśli spore sukcesy. Nasze dziewczęta (N. Źegota, O. Tołodziecka, A. Wolańska) wygrały wszystkie mecze zajmując I miejsce, a chłopcy (J.Kuś, N. Skrzypczak, M.Kowalski) po trudnych grach wywalczyli dobre III miejsce.

Wojewódzki drużynowy turniej szachowy. Wrocław, 13.12.2023 rok

      W środę 13 grudnia we Wrocławiu odbył wojewódzki drużynowy turniej szachowy. W turnieju udział wzięło 19 drużyn , które grały ze sobą systemem szwarcajskim (  siedem rund). Nasz młody zespół po zaciętych grach przegrał cztery mecze oraz dwa zremisował. Nasi uczniowie mieli okazję współzawodniczyć z najlepszymi szachistami województwa dolnośląskiego i zdobywać kolejne doświadczenia w grze w szachy.

Powiatowy turniej tenisa stołowego ,,Talent 2023". Jeżów Sudecki, 02.12.2023 rok

     W sobotę drugiego grudnia w Jeżowie Sudeckim odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego ,,Talent 2023". w zawodach tych wzięła udział grupa naszych uczniów, którzy zajęli kilka czołowych miejsc w swoich kategoriach:

I miejsce - Joanna Pisarska, Jędrzej Kuś, Oliwia Tołodziecka

II miejsce - Szymon Torończak, Nikodem Skrzypczak, Hanna Karmelita

III miejsce - Nikola Zawadzka