Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej dziewcząt. Łomnica, 26.05.2023 rok

      W piątek 26 maja w Łomnicy odbył się powiatowy turniej piłki plażowej dziewcząt z klas VII - VIII. W zawodach udział wzięło aż osiem drużyn. Nasz zespół w składzie : A. Zontek, L. Storta, A. Warda odniósł spory sukces zajmując III miejsce. W meczu o trzecie miejsce nasza drużyna pokonała dziewczęta z Karpacza.

 

Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce klas VII - VIII. Łomnica, 16.05.2023 rok.

        We wtorek 16 maja w Łomnicy odbyły się powiatowe zawody w lekkiej atletyce klas VII - VIII. W zawodach udział wzięło jedenaście szkół naszego powiatu. Nasi uczniowie startowali w różnych konkurencjach techicznych i biegowych. Najwyższe miejsca zdobyli :

 I miejsce w sztafecie szwedzkiej (A. Zontek, A. Sądej, D. Świętek, M. Jasińska)

II miejsce - Martyna Jasińska w biegu na 300 metrów

II miejsce - Laura Storta w rzucie oszczepem

III miejsce - Aleksandra Zontek w rzucie oszczepem

III miejsce dziewcząt w punktacji łącznej szkół

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w piłce nożnej dzeiwcząt z klas VII - VIII. Pisarzowice, 11.05.2023 rok.

      W czwartek 11 maja w Pisarzowicach koło Lubania odbył się strefowy turniej piłki nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. W zawodach udział wzięły cztery zespoły, które grały ze sobą systemem każdy z każdym . Nasze dziewczęta odniosły spory sukces zajmując po trudnych i wyczerpujących meczach III miejsce. W kolejnych spotkaniach nasz zespół zremisował z drużyną z Chełmca (1:1), przegrał (1:3) z drużyną z Lubania i w meczu o III miejsce pokonał (3:1) gospodarza zawodów, czyli drużynę z Pisarzowic.

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt z klas IV - VI. Mysłakowice, 27.04.2023 rok

      W środę 27 kwietnia w Mysłakowicach odbył się powiatowy turniej piłki nożnej dziecząt z klas IV - VI. W zawodaach udział wzięło dziewięć drużyn. Nasz zespół odniósł duży sukces zajmując po emocjonujących meczach II miejsce. W kolejnych meczach nasze dziewczęta zremisowały z drużynami z Łomnicy i Ścięgien (0:0), pokoanały drużynę z Mysłakowic (1:0) oraz drużynę z Kopańca (2:0), a następnie w półfinale wygrały z drużyną z Miłkowa (1:0) i w końcu dopiero w finale przegrały z zespołem Podgórzyna (0:3).

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt klas VII - VIII. Janowice Wielkie, 18.04.2023 rok.

        We wtorek 18 kwietnia w Janowicach Wielkich odbył się powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. W turnieju udział wzięło sześć zespołó. które grały ze soba systemem kazdy z kazdym. Nasza drużyna odniosła duży sukces zajmując I miejsce. W kolejnych meczach nasze dziewczęta pokonały drużyny ze Starej Kamienicy (2:0), z Mysłakowic (7:0), z Karpacza (2:0) oraz zremisowały z zerspołami z Janowic Wielkich (0:0) i z Łomnicy (0:0).

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZRZESZENIA LZS. Brzeg Dolny, 26.03.2023 rok

        W niedzielę 26 marca w Brzegu Dolnym odbył się wojewódzki turniej LZS w tenisie stołowym. W zawodach tych udział wzięła mała czteroosobowa grupa naszych uczniów. Po trudnych i zacięych grach nasi uczniowie zajęli następujące miejsca :

Joanna Pisarska - V miejsce

Aleksandra Zontek - VIII miejsce

Szymon Torończak, Natasza Żegota - IX miejsce