Ułatwienia dostępu

Podsumowanie szkolnego współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2021/2022

    W czwartek 23 czerwca odbyło się w naszej szkole podsumowanie współzawodnictwa sportowego klas VII - VIII. Nagrodzono najlepszych sportowców, którzy przez cały rok szkolny brali udział  w wielu zawodach na szczeblu powiatu, strefy jeleniogórskiej oraz województwa. Wyróżniono następujących uczniów 

 

Dziewczęta

I miejsce -   Marta Trojak          1142 pkt.

II miejsce - Julia Szarżanowicz   643 pkt.

III miejsce - Maja Hanusewicz    452 pkt.

 

Chłopcy

I miejsce -     Maciek Grodzki   636 pkt.

II miejsce -   Bartek Łukowski  613 pkt.

III miejsce - Łukasz Smagacki  351 pkt.

 

 

 

 

 

 

Współzawodnictwo Sportowe Powiatu Karkonoskiego za rok szkolny 2021/2022

        W środę 15 czerwca w karczmie Gniewków w Kostrzycy odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Karkonoskiego za rok szkolny 2021/2022. W całorocznym współzawodnictwie udział wzięło dwadzieścia szkół z naszego powiatu. Do punktacji ogólnej zaliczone były wyniki z ośmiu dyscyplin , w których dana szkoła zajęła najwyższe miejsca. W tym roku nasza szkoła odniosła największy jak do tej pory sukces, ponieważ zdobyliśmy trzy wyróżnienia. W kategorii klas IV - VI ( Igrzyska Dzieci) III miejsce zajęły dziewczęta, natomiast w kategorii klas VII - VIII ( Igrzyska Młodzieży) zarówno dziewczęta , jak i chłopcy zajęli II miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce klas VII - VIII. Szklarska Poręba, 19.05.2022 rok

       W czwartek 19 maja w Szklarskiej Porębie odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla klas VII - VIII. W zawodach tych udział wzięło 14 uczniów naszej szkoły. Nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesów w różnych dyscyplinach zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Najwyższe miejsca zajęli :

Marta Trojak - I miejsce w rzucie oszczepem (21 m)

Bartosz Łukowski - I miejsce w rzucie oszczepem ( 24,60 m)

Filip Kucharczyk - I miejsce w pchnięciu kulą (9,99 m)

Martyna Jasińska - I miejsce w biegu na 300 m  (52 s)

Nadia Polak - II miejsce w rzucie oszczepem (16 m)

Łukasz Smagacki - II miejsce w biegu 100 m (12,06 s)

Ignacy Zieliński - II miejsce w biegu na 300 m (42 s)

Maja Hanusewicz - III miejsce w biegu na 100 m

Kacper Franusiak - III miejsce w skoku w dal (4,70 m)

I miejsce dziewcząt w sztafecie 4x100 m ( Trojak, Włodarczyk, Hanusewicz, Polak)

II miejsce chłopców w sztafecie szwedzkiej (Franusiak, Zieliński, Smagacki, Kucharczyk)

Dodatkowo nasze dziewczęta w klasyfikacji drużynowej (punktacja za wszystkie konkurencje ) zajęły II miejsce , natomiast chłopcy pokonali wszystkie startujące szkoły i zajęli drużynowo I miejsce.

XI GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY GMINY JEŻÓW SUDECKI EDYCJA 2021/2022

     W sobotę 14 maja w Jeżowie Sudeckim odbył się ósmy , ostatni w tym roku szkolnym gminny turniej tenisa stołowego. Uczniowie z terenu naszej gminy mogli w czasie całego roku rywalizować ze sobą w kolejnych turniejach, które odbywały się w każdym miesiącu. Najwyższe miejsca w poszczegolnych kategoriach zajęli :

I miejsce - Marta Trojak, Maciek Grodzki, Joanna Pisarska, Natasza Żegota

II miejsce - Bartosz Łukowski, Oliwia Tołodziecka, Tamara Gajewska

III miejsce - Julia Markowska

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców z klas VII - VIII. Mysłakowice, 11.05.2022 rok.

         W środę 11 maja w Mysłakowicach odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców z klas VII - VIII. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, które rozgrywały mecze w dwóch grupach. Nasza drużyna w składzie :Filip Kucharczyk, Ignacy Zieliński, Bartek Łukowski, Łukasz Smagacki, Kacper Franusiak, Maciek Grodzki, Miłosz Pawlowski odniosła duży sukces zajmując II miejsce. W kolejnych meczach nasza drużyna przegrała 0:1 z Piechowicami, wygrała 3:0 z drużyną z Karpacza, w półfinale pokonała po rzutach karnych 4:3 drużynę z Mysłakowic i w finale przegrała 0:1 z drużyną z Piechowic.

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. Mysłakowice, 10.05.2022 rok.

           We wtorek 10 maja w Mysłakowicach odbył się powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Nasz zespół w składzie : Marta Trojak, Maja hanusewicz, Kinga Jakubczak, Kornelia szewczuk, Nadia Polak, Klaudia Włodarczyk oraz Julia Szarżanowicz odniósł sukces zajmując III miejsce. W kolejnych meczach nasze dziewczęta zremisowały 0:0 z zespołami z Janowic Wielkich i Łomnicy, zremisowały 1:1 z zespołem z Mysłakowic oraz w ostatnim meczu wygrały 1:0 z drużyną z Kostrzycy.

Mistrzostwa Dolnego Śląska LZS w biegach przełajowych. Jeżów Sudecki, 26.04.2022 rok

       We wtorek 26 kwietnia w Jeżowie Sudeckim odbyły wojewódzkie biegi przełajowe LZS. W zawodach tych udział wzięło ponad czterystu zawodników z Dolnego Śląska. W biegach brali również udział uczniowie naszej szkoły. Najwyższe miejsca w swoich kategoriach zajęli :

Lena Jóźwiak - III miejsce w biegu na 200 metrów

Franciszek Danio - V miejsce w biegu na 200 metrów

Ignacy Zieliński - IX miejsce w biegu na 1000 metrów

Powiatowe Biegi Przełajowe LZS. Mysłakowice,21.04.2022 rok

     W czwartek 21 kwietnia w Mysłakowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych LZS. W zawodach tych wzięła udział grupa uczniów z naszej szkoły. Najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli :

Ignacy Zieliński - I miejsce w biegu na 1200 metrów

Martyna Jasińska - I miejsce w biegu na 800 metrów

Kacper Franusiak - II miejsce w biegu na 1200 metrów

Maja Hanusewicz - II miejsce w biegu na 1000 metrów

Lena Jóźwiak - III miejsce w biegu na 200 metrów

Łukasz Smagacki - III miejsce w biegu na 1200 metrów

Amelia Waszkiewicz - IV miejsce w biegu na 400 metrów

Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stolowym dziewcząt. Brzeg Dolny, 12.04.2022 rok

         We wtorek 12 kwietnia w Brzegu Dolnym odbył się wojewódzki turniej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach udział wzięło siedem najlepszych drużyn naszego województwa. Nasze dziewczęta ( Marta Trojak, Julia Szarżanowicz) po zacietych i długich meczach odniosły duży sukces zajmując IV miejsce. W meczu o III miejsce nasz zespół przegrał 2:3 z drużyną z SP Bierna.

Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w tenisie stolowym dziewcząt. Brzeg Dolny, 11.04.2022 rok

       W poniedziałek 11 kwietnia w Brzegu Dolnym odbył się wojewódzki finał tenisa stołowego w grze drużynowj dziewcząt. Nasza drużyna w składzie : Joanna Pisarska, Natasza Żegota oraz Tamara Gajewska zajęła po wyczerpujacych meczach dobre VI miejsce. Nasze dziewczęta kolejno przegrały 3:0 z drużyną z Brzegu Dolnego, 3:1 z drużyną z Głogowa, 3:1 z drużyną z Międzylesia oraz pokonały 3:2 drużynę z Gierałtowca.