Ułatwienia dostępu

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Karkonoskiego za rok szkolny 2023/2024

W piątek 14 czerwca w Kostrzycy odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych powiatu karkonoskiego. Na spotkaniu wręczono nagrody ( puchary) dla najlepszych szkół  powiatu. Nasza szkoła  (dzięku osiągnieciu wielu sukcesów w różnych dyscyplinach w całym roku szkolnym) uzyskała wysokie miejsca w następujących kategoriach :

 

Współzawodnictwo w klasach VII - VIII: dziewczęta - I miejsce , chłopcy – III miejsce

 

Do współzawodnictwa brano pod uwagę osiągnięcia szkoły w ośmiu , najwyżej punktowanych dyscyplinach sportu.

 

XIII Grand Prix Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki:XIII Grand Prix Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym. Jeżów Sudecki, 31.05.2024 rok

    W piątek 31 maja w Jeżowie Sudeckim odbył się ostatni, ósmy gminny turniej tenisa stołowego . Uczniowie naszej gminy mieli możliwość współzawodniczyć ze sobą w tenisie stołowym przez cały rok szkolny w wybrane soboty. Po zakończeniu wszystkich turniejów nasi uczniowie startujący w tych zawodach zdobyli następujące miejsca :

W kategorii kadet II miejsce zajął Szymon Torończak, a III miejsce Stanisław Słabicki

W kategorii kadetka I miejsce zajęła Joanna Pisarska, a II miejsce Nikola Zawadzka

W kategorii młodziczka I miejsce zajęła Oliwia Tołodziecka

W kategorii żak I miejsce zajął Jędrzej Kuś, a II miejsce zajął Nikodem Skrzyczak

MIstrzostwa Powiatu w lekkoatletyce dla klas VII - VIII . Łomnica, 29.05.2024 rok

    W środę 29 maja w Łomnicy odbyły się powiatowe igrzyska lekkoatletyczne dla klas VII - VIII. W zawodach tych udział wzięło osiem szkół w kategorii dziewcząt oraz jedenaście szkół w kategorii chłopców. Nasze dziewczęta odniosły olbrzymi sukces zajmując w punktacji końcowej I miejsce oraz zdobywając dziewięć medali w różnych konkurencjach. Najlepsze wyniki osiągnęły :

Tamara Gajewska - I miejsce w skoku w dal

Milena Kalinowska - I miejsce w rzucie oszczepem

Nikola Halama - I miejsce w rzucie dyskiem

Joanna Pisarska - II miejsce w rzucie dyskiem

Wiktoria Rześny - III miejsce w skoku w dal

Nikola Pawliszak - III miejsce w rzucie oszczepem

Hania Karmelita  - III miejsce w rzucie dyskiem

Sztafeta 4x100 metrów - I miejsce (D. Zakaliuzna, W. Rześny, M. Kalinowska, N. Pawliszak)

Sztafeta szwedzka - II miejsce ( Z. Sadza, T. Gajewska, D. Mięgoć, H. Karmelita)

Igor Synychhko - III miejsce w rzucie oszczepem          

                   

 

 

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. Mysłakowice, 25.04.2024 rok.

      W czwartek 25 kwietnia w Mysłakowicach odbył powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt z klas VII - VIII. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, które grały ze sobą systemem każdy z każdym. Nasza drużyna po trudnych meczach zajęła wysokie II miejsce. W kolejnych meczach nasze dziewczęta zremisowały z drużynami z Łomnicy i Podgórzyna, pokonały drużyny z Karpacza i Mysłakowic oraz przegrały mecz z drużyną z Sosnówki (0:1).

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt z klas IV - VI. Mysłakowice, 18.04.2024 rok

        W czwartek 18 kwietnia w Mysłakowicach odbył się powiatowy turniej piłki nożnej halowej dla dziewcząt z klas IV - VI. W turnieju udział wzięło osiem drużyn, które grały ze sobą w dwóch grupach. Nasze dziewczęta odniosły bardzo duży sukces  zajmując w końcowj klasyfikacji II miejsce. W kolejnych meczach grupowych nasz zespół pokonał drużyny z Karpacza (3:0), Mysłakowic (3:0) oraz przegrał z z zespołem z Łomnicy 0:2. Następnie w półfinale nasza drużyna pokonała w rzutach karnych zespół z Miłkowa i w finale przegrała 1:0 z drużyną z Janowic Wielkich.

Mistrzostwa Dolnego Śląska LZS w tenisie stołowym. Brzeg Dolny, 24.03.2024 rok

       W niedzielę 24 marca w Brzegu Dolnym odbył sie wojewódzki turniej LZS w tenisie stołowym , w ktorym udział wzięła dwójka naszych dziewczat : Joanna Pisarska i Oliwia Tołodziecka. Olbrzymi sukces odniosła Joanna Pisarska zajmując po wielu trudnych i wyczerpujących meczach III miejsce oraz awans do mistrzostw Polski.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach. Siedlęcin, 23.03.2024 rok

     W sobotę 23 marca w Siedlęcinie odbył się powiatowy turniej szachowy LZS. W turnieju udział wzięło dwoje  uczniów naszej szkoły i oboje odnieśli duży sukces w swoich kategoriach. I miejsce wśród chłopców zajął Jędrzej Kuś, a II miejsce wśród dziewcząt zajęła Serena Meggiolaro. Oboje również zdobyli awans do zawodów wojewódzkich.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w drużynowym tenisie stołowym klas IV - VI. Brzeg Dolny, 22.03.2024 rok

     W piątek 22 marca w Brzegu Dolnym odbył się wojewódzki drużynowy turniej tenisa stołowego klas IV - VI. W zawodach udział wzięło osiem najlepszych drużyn z Dolnego Śląska. Nasze dziewczęta (N. Żegota, O. Tołodziecka i J. Markowska) odniosły duży sukces zajmując V miejsce. Nasza drużyna wygrała trzy macze i przegrała dwa .

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt z klas IV - VI. Pisarzowice, 18.03.2024 rok

       W poniedziałek 18 marca w Pisarzowicach odbył się strefowy drużynowy turniej tenisa stołowego dla dziewcząt z klas IV - VI. W turnieju udział wzięło osiem drużyn, które grały ze sobą w dwóch grupach, a następnie najlepsze zespoły walczyły w półfinałach i finałach. Nasze dziewczęta ( Natasza Żegota, Oliwia Tołodziecka, Julia Markowska) odniosły bardzo duży sukces zajmując I miejsce. Nasz zespól wygrał w stosunku 3:0 we wszystkich pięciu spotkaniach i awansował do turnieju wojewódzkiego.