„Drzewa w krajobrazie”

Uczniowie klas czwartych oraz uczeń klasy siódmej wzięli udział w konkursie fotograficznym „Drzewa w krajobrazie” organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z powiatów: lwóweckiego, karkonoskiego, złotoryjskiego, jaworskiego, kamiennogórskiego, miasta Jelenia Góra, a jego celem  było poznanie wartości przyrodniczych i walorów krajobrazowych drzew oraz ich znaczenia w krajobrazie. Ogółem na konkurs nadesłano 110 prac.

III miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy IVa Szkoły Podstawowej w Jeżowie Sudeckim Nela Olearczyk.

11 grudnia 2023r. w siedzibie Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste wręczenie nagród  laureatom konkursu. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach świątecznych „Las pełen niespodzianek”.

Serdecznie gratulujemy!

Renata Sobańska-Puk