Pierwszaki na Wieży Książęcej w Siedlęcinie

Uczniowie klasy IA i IB ze Szkoły Podstawowej w Jeżowie Sudeckim wraz z opiekunami panią  A.Kupczyk i J. Świdzińską pod okiem przewodnika  pana R. Karlickiego w dniu 21.12.2022r. mieli okazję uczestniczyć w wycieczce i przedświątecznych grach i zabawach na Wieży Książęcej w Siedlęcinie oraz wspólnym dekorowaniu pierników i wykonaniu ozdób choinkowych. Po kilku godzinach aktywnej zabawy i wytężonej twórczej pracy mogliśmy usmażyć kiełbaski na przygotowanym ognisku. Zachęcamy również innych kolegów i koleżanki  do poznawania naszego pięknego regionu, w którym kultywuje się tradycję przodków.

Joanna Świdzińska