Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych

W dniu 10.01.2024 r. w auli szkolnej, funkcjonariusz policji, dzielnicowy st. sierż. Dawid Pudło i asp. Małgorzata Kostrzewa przeprowadzili rozmowę w zakresie bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych oraz sposobów postępowania w sytuacji zagrożenia celem profilaktyki prawidłowych, bezpiecznych zachowań oraz postaw wśród uczniów:
1.Bezpieczna droga, bezpieczeństwo w domu i na stokach oraz sposobów postępowania w sytuacji zagrożenia.
2.Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży w aspekcie agresji, przemocy i cyberprzemocy oraz zażywania substancji psychoaktywnych, środków odurzających i używek - odpowiedzialność karna nieletnich.
3.Roztropne i odpowiedzialne korzystanie z narzędzi i zasobów cyfrowych oraz technologii informacyjno - komunikacyjnych.

Joanna Bagińska