Ułatwienia dostępu

XIII Grand Prix Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki:XIII Grand Prix Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym. Jeżów Sudecki, 31.05.2024 rok

W piątek 31 maja w Jeżowie Sudeckim odbył się ostatni, ósmy gminny turniej tenisa stołowego . Uczniowie naszej gminy mieli możliwość współzawodniczyć ze sobą w tenisie stołowym przez cały rok szkolny w wybrane soboty. Po zakończeniu wszystkich turniejów nasi uczniowie startujący w tych zawodach zdobyli następujące miejsca :

W kategorii kadet II miejsce zajął Szymon Torończak, a III miejsce Stanisław Słabicki

W kategorii kadetka I miejsce zajęła Joanna Pisarska, a II miejsce Nikola Zawadzka

W kategorii młodziczka I miejsce zajęła Oliwia Tołodziecka

W kategorii żak I miejsce zajął Jędrzej Kuś, a II miejsce zajął Nikodem Skrzyczak