Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym klas IV - VI. Jeżów Sudecki, 14.12.2023 rok.

W czwartek 14 grudnia w Jeżowie Sudeckim odbył powiatowy turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej oraz drużynowej. W tych dwóch zawodach udział wzięło sześć drużyn. Najpierw odbył się turniej indywidualny, w którym : w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natasza Żegota, III miejsce Oliwia Tołodziecka, a w kategorii chłopców II miejsce zajął Jędrzej Kuś. Następnie odbył się turniej drużynowy w którym zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Podobnie, jak w turnieju drużynowym i tu nasi uczniowie odnieśli spore sukcesy. Nasze dziewczęta (N. Źegota, O. Tołodziecka, A. Wolańska) wygrały wszystkie mecze zajmując I miejsce, a chłopcy (J.Kuś, N. Skrzypczak, M.Kowalski) po trudnych grach wywalczyli dobre III miejsce.