SPRINTEM DO MARATONU

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji SPRINTEM DO MARATONU. Przedszkolaki uczestniczyły w zawodach biegowych organizowanych na Stadionie Gminnym i Orliku. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego,
w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Uczestnicy biegów otrzymali numery startowe, przed biegiem odbyła się oczywiście rozgrzewka, a po biegu rozciąganie. W naszym maratonie wszyscy, którzy dobiegli byli zwycięzcami. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali. Gratulujemy naszym przedszkolakom.