Dzień kultury ukraińskiej

12 marca 2024 roku w Zespole Szkolno -  Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim odbył się występ, podczas którego utalentowane ukraińskie dzieci zapoznały polskich uczniów z niezwykle bogatą, hojną ukraińską kulturą i duchowym dziedzictwem Ukrainy. Serdecznie dziękuję kierownictwu placówki, a w szczególności dyrektorowi szkoły Jackowi Tyc za pomysł i możliwość zorganizowania wydarzenia.
Dziękuję także szkolnemu chórowi i jego prowadzącej, nauczycielce muzyki, Pani Annie Szewczuk. Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy bezpośrednio brali udział w organizacji spektaklu: Lenie Trifonowej, Maryanie Prystupie, Lenie Kharkavenko, Marynie Bodni, Katerynie Pundyk.
Dziękuję kadrze pedagogicznej za ciepłe przyjęcie i szacunek do naszych tradycji oraz zrozumienie, wsparcie w tak ważnym dla nas czasie.
Dziękuję za poświęcony czas i wysiłek, za dodanie radości do naszego specjalnego dnia. Naszą siłą jest nasza jedność !

Irena Aliseienko