Pchli Targ IV 2024

13 kwietnia br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jeżowie Sudeckim odbył się Pchli Targ, zorganizowany przez Radę Rodziców przy współudziale Samorządu Uczniowskiego. Dzieci i młodzież wraz z rodzinami mieli okazje do zabawy, wyprzedania swoich niepotrzebnych zabawek czy ubrań. Oczywiście jak zawsze nie mogło zabraknąć występów. Zobaczyć można było pokaz tańca towarzyskiego, ju-jitsu czy akrobatyki. Policja znakowała rowery, straż pożarna OSP w Jeżowie Sudeckim pokazała swój nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, a trenerzy LKS Lotnik ćwiczenia sportowe. Dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego malowały twarze oraz plotły kolorowe warkoczyki. Niektórzy uczniowie zorganizowali nawet dla innych warsztaty decoupage, robienia zakładek do książek czy też pomponów. Oczywiście można było także dobrze zjeść na słodko i na słono przy stanowisku gastronomicznym, przygotowanym przez Radę Rodziców. Kolejny Pchli Targ jesienią.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Joanna Słabicka