Ułatwienia dostępu

WYBORY PATRONA NASZEJ SZKOŁY

8 maja 2024r. obyło się głosowanie na Patrona naszej szkoły. Od wczesnych godzin rannych uczniowie przygotowywali się do prezentacji swojego kandydata. Uczniowie naszej szkoły podziwiali wystawy oraz słuchali informacji o kandydatach. Odbyła się też uroczysta prezentacja w Sali Eurocentrum. Oczywiście nie zabrakło urny wyborczej, do której od wczesnych godzin rannych każdy mógł oddać swój głos: uczniowie, nauczyciele,pracownicy obsługi, mieszkańcy Jeżowa Sudeckiego  i rodzice dzieci.

Liczba oddanych głosów: 395, 3 głosy nieważne

Głosy oddane na następujących kandydatów:

  1. Polscy Lotnicy: 187 głosów
  2. Jan Brzechwa:  38 głosów
  3. Janusz Korczak: 12 głosów
  4. Tadeusz Kaczmarek: 21 głosów
  5. Jan Paweł II: 74 głosy
  6. Wisława Szymborska: 19 głosów
  7. Mirosław Hermaszewski: 17 głosów
  8. Henryk Sienkiewicz: 7 głosów
  9. Maria Skłodowska - Curie:  20 głosów