Zakończenie roku szkolnego - 26 czerwca 2026r.
o godz. 8.00 - msza św. w Kościele p.w. św. Stanisława (dla chętnych)
o godz. 9.00 - na dziedzińcu szkolnym - uroczyste zakończenie roku szkolnego
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych - opady deszczu zakończenie w hali sportowej.
W przypadku zapowiadanych także wysokich temperatur krótkie podsumowanie roku szkolnego na dziedzińcu a rozdanie świadectw, nagród i dyplomów może odbyć się w salach lekcyjnych.
