KONCERT PATRIOTYCZNY W KARKONOSKIEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH W JELENIEJ GÓRZE

9 listopada w Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych odbył się duży Koncert Patriotyczny Historia wpisana w żołnierską pieśń, w którym wystąpili uczniowie naszej szkoły. W ramach tego wydarzenia podjęta została współpraca ze Szkołą Podstawową Nr 8 w Jeleniej Górze, z której również mogliśmy wysłuchać uczniów. Na uroczystości nie zabrakło gości. W uroczystości uczestniczyli: starszy wizytator Kuratorium Oświaty mgr Barbara Parzymies, z Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych Kanclerz mgr Agnieszka Gątnicka, Dziekan Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych dr Karolina Semeriak-Siecla, Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych dr Magdalena Baczyńska,  Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Jelenia Góra mgr Piotr Iwaniec, Sekretarz naszej gminy - Jeżów Sudecki, mgr Ewa Nidzgorska oraz Wiceprzeowdniczący Rady Gminy p. Kazimierz Lewaszkiewicz. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli naszej placówki w osobach:  Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego mgr Jacka Tyca, przewodniczącej Rady Rodziców mgr Renaty Pisarskiej a także  mgr Joanny Bagińskiej, mgr Ernesta Pilnego.
Przy okazji Koncertu Patriotycznego został reaktywowany Uniwersytet Dziecięcy Twórczy Odkrywcy, na który przyjęto dzieci i młodzież z klas I - VIII ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Jeleniej Górze. Mamy nadzieję, że wkrótce słuchaczami zostaną i nasi uczniowie.
Ogólnie 9 listopada na scenie wystąpiło 75 artystów z naszej i partnerskiej szkoły. Wystąpił chór i Zespół Flażoletowy z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego oraz Integracyjny Zespół Instrumentalny Canto i zespół wokalny Ósemka z SP 8 w Jeleniej Górze. Wykonaniem wszystkich utworów kierowała p. Anna Szewczuk.
Informacje i zdjęcia na temat wydarzenia znajdziemy na stronach:

Anna Szewczuk