KOCIAKI - projekt „Cztery pory roku – jesień”

Na początku roku szkolnego KOCIAKI podjęły się realizacji projektu CZTERY PORY ROKU. Pomysł bardzo się spodobał. Od razu utworzyli zespoły i planowali swoje działania. Miło było patrzeć z jakim zapałem toczyli dyskusje i dzielili się zadaniami.

Już od samego rana wszyscy dopytywali „kiedy zaczniemy, kiedy obejrzymy…?”. Jednak wiadomo, najpierw nauka, potem przyjemność.

Grupę JESIEŃ reprezentowali sami chłopcy: Antek Franusiak, Antek Kondras, Wojtek Niziurski, Kuba Kurek i Wojtek Walczak. Wystartowali bardzo pięknie, i pomysłowo podsumowali jesień. Były plakaty, prace przestrzenne, krzyżówka z hasłem i nawet „wyrosło” nam drzewo. Każdy członek grupy zaprezentował swoją pracę i otrzymał gromkie brawa.

Pierwsze koty za płoty, a właściwie KOCIAKI  Jestem bardzo dumna ze swoich uczniów. Z niecierpliwością czekam na zespół ZIMA.

Monika Janik