Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym klas IV - VI, Jeżów Sdecki 25.10.2022 rok

We wtorek 25 października w Jeżowie Sudeckim odbył się indywidualny i drużynowy powiatowy turniej tenisa stołowego dla uczniów z klas IV - VI. W zawodach udział wzięły po trzy druzyny chłopców oraz trzy drużyny dziewcząt. Najpierw odbył się turniej indywidualny, w którym uczniowie rywalizowali o miano najlepszego tenisisty  powiatu. Nasi uczniowie w tym turnieju odnieśli dużo sukcesów : I miejsce wśród dziewcząt zajęła Joanna Pisarska, II miejsce zajęła Natasza Żegota, a III miejsce Oliwia Tołodziecka. Wśród chłopców III miejsce zajął Szymon Torończak. Później odbył się turniej drużynowy, w którym też odnieśliśmy spory sukces, ponieważ chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczęta I miejsce ( co dało nam awans do turnieju strefowego).