MIstrzostwa Powiatu w tenisie stołowym klas VII - VIII. Jeżów Sudecki, 26.10.2022 rok.

W środę 26 października w Jeżowie Sudeckim odbyły się powiatowe indywidualne i drużynowe turnieje tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców z klas VII - VIII. W zawodach wzięło udział sześć szkół naszego powiatu. W turnieju indywidualnym nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesow zajmując wysokie miejsca : wśród dziewcząt I miejsce zajęła Aleksandra Zontek, a II miejsce Emilia Szućko; wśród chłopców I miejsce zajął Michał Demiańczuk , a III miejsce zajął Maksymilian Skurski. Jeszcze lepiej nasi uczniowie wypadli w turnieju drużynowym, dlatego że zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli I miesca wygrywając wszystkie mecze w stosunku 3:0. Obie nasze drużyny awansowały do turnieju strefowego.