Imieniny biblioteki – laurka

W październiku 2022 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nauczyciel biblioteki we współpracy z wychowawcami klas przeprowadził wśród uczniów klas drugich i trzecich konkurs.  Jego celem było świętowanie października jako Miesiąca Bibliotek Szkolnych, inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów plastycznych dzieci.
       Zadanie polegało na wykonaniu laurki dowolną techniką plastyczną i zredagowaniu życzeń dla biblioteki, tzn. czego uczniowie życzą bibliotece.
        Do biblioteki uczniowie przynieśli 72 laurki. Oceny uczniowskich wytworów dokonała p. Karolina Łukomska – nauczyciel plastyki.
Nagrodzeni uczniowie:
Pola Kaczmarek  z klasy IIA
Serena Meggiolaro, Tomek Rurkowski i Dawid Słodkowski z klasy IIIA.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody na apelu szkolnym.

Wystawę laurek można oglądać w bibliotece szkolnej.

Małgorzata Prugar