konkursy matematyczne

5-go października w szkole odbył się konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów kl. 3-8 oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia. Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia otrzymali: Jędrzej Kuś z klasy III; Pola Buzek z klasy IV; Aleksandra Wolańska z klasy V; Olivia Sitek z klasy VI; Alan Jurczyński z klasy VII; Stanisław Kuś z klasy VIII.
Gratulujemy Mistrzom

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. 7 października powołani Egzaminatorzy sprawdzali umiejętność mnożenia wśród uczniów i pracowników szkoły. Dziękujemy Egzaminatorom za przeprowadzenie akcji a uczestnikom gratulujemy zdania egzaminu z tabliczki mnożenia.

B. Gnat