Bezpieczne ferie

W dniu  08.02.2023 r.odbyło się spotkanie przedstawicieli policji z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim.
Celem spotkania była profilaktyka bezpieczeństwa w okresie ferii zimowych, prawidłowych, bezpiecznych  zachowań i postaw wśród uczniów:
1.Bezpieczne ferie (zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, stokach, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach).
2.Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży w aspekcie agresji, przemocy  i cyberprzemocy - odpowiedzialność karna nieletnich.
3.Odpowiedzialność karna nieletnich wobec zażywania substancji psychoaktywnych, środków odurzających i używek.
4.Roztropne i odpowiedzialne korzystanie z narzędzi i zasobów cyfrowych  oraz technologii informacyjno - komunikacyjnych.

Joanna Bagińska